Aktualności

Zapraszamy mieszkańców wyznaczonych bloków, domów, ulic, na Mszę Św. wieczorną o g.19.00 sprawowaną w intencji wszystkich mieszkańców wyznaczonego miejsca.

 

piątek 1 stycznia

sobota 2 stycznia  - Batalionu Parasol 3A, 8, 10

niedziela 3 stycznia

poniedziałek 4 stycznia  - Batalionu Parasol 4, 12, 14,

wtorek 5 stycznia -  Batalionu Parasol 4A, Bitwy pod Lenino 1

środa 6 stycznia

czwartek 7 stycznia  - Batalionu Parasol 3

piątek 8 stycznia - Elakcyjna 21/23, 33, Monte Cassino 1

sobota 9 stycznia -  Monte Cassino 3, 4, 6

niedziela 10 stycznia

poniedziałek 11 stycznia  - Monte Cassino 8 i 9

wtorek 12 stycznia  - Monte Cassino 10 i 11

środa 13 stycznia  - Monte Cassino 12 Elekcyjna 27 i 29

czwartek 14 stycznia -  Batalionu AK Zośka 2, 3, 4, 4A, 4B

piątek 15 stycznia  - Garbińskiego

sobota 16 stycznia - Batalionu AK Zośka 7 i 11, Redutowa 46

niedziela 17 stycznia

poniedziałek 18 stycznia  - Redutowa 50

wtorek 19 stycznia  - Redutowa 52

środa 20 stycznia  - Jan Krysta 3 i 4

czwartek 21 stycznia  - Jan Krysta 5, 6, 8

piątek 22 stycznia - Jan Krysta 10, Jana Olbrachta 3 i 5

sobota 23 stycznia  - Jana Olbrachta 7 i 9,Pustola 12

niedziela 24 stycznia

poniedziałek 25 stycznia  - Pustola 14,16,18, Olbrachta 17A

wtorek 26 stycznia  - Pustola 20, 22, 24, Olbrachta 17B

środa 27 stycznia - Redutowa 44, Pustola 30

czwartek 28 stycznia - Pustola 30A i 30B

piątek 29 stycznia  - Pustola 32, 32A, 32B

sobota 30 stycznia - Pustola 34, 34A, 34B

niedziela 31 stycznia

poniedziałek 1 lutego  - Pustola 36A, 36B, 42

wtorek 2 lutego  - Pustola 44, Sowińskigo 66

środa 3 lutego  - Jana Olbrachta 23, 23A

czwartek 4 lutego - Jana Olbrachta 23B

piątek 5 lutego  - Jana Olbrachta 21,Antka Rozpylacza 2A, 3, 4

sobota 6 lutego -  Jana Olbrachta 15,17, 19, 19A

niedziela 7 lutego

poniedziałek 8 lutego  - Jana Olbrachta 11A, 15A, 15B

wtorek 9 lutego  - Jana Olbrachta 13, 13A, 13B

środa 10 lutego  - Redutowa 37, 39, 43, 41

czwartek 11 lutego  - Jana Olbrachta 29

piątek 12 lutego  - Jana Olbrachta 29A + domki 31-63A

sobota 13 lutego - Znana, Olgi Boznańskiej, Stroma, Polna, Strąkowa, Człuchowska 2-18

niedziela 14 lutego

poniedziałek 15 lutego  - Człuchowska 2A, 2B, 2C

wtorek 16 lutego  - Człuchowska 2D, 2E, 2F, 2G

Środa Popielcowa 17 lutego – początek Wielkiego Postu


 

 

Back to top